Yurtdışında Sınavsız Üniversite

Yurtdışında Sınavsız Üniversite Okuma Fırsatı

Yurtdışında Sınavsız Üniversite

Günümüzde üniversite eğitimi almak için uygulanan YKS sınavı birçok öğrencinin istediği alanda uzmanlık veya kariyer yapabilmesine engel olabilmektedir. Bu sınav öğrenci adaylarının psikolojisini olumsuz etkileyerek zarar vermektedir. Bu nedenle öğrenci adaylarının sınavsız üniversite fırsatlarını değerlendirerek yurt dışına sınavsız eğitim alabilecekleri üniversiteleri seçmektedirler.Yurt dışında eğitim almayı düşünen Türk öğrenciler ekonomik ve kaliteli üniversite eğitimi sebebiyle Bulgaristan üniversitelerini tercih etmektedirler. Bulgaristan üniversiteleri sınavsız eğitim fırsatıyla Avrupa diploması alarak öğrencilere daha iyi kariyer yapma fırsatı sunmaktadır. Üniversitemiz de öğrenciler İngilizce eğitim alarak ve sadece lise diploması ile kayıt olabilmektedirler. Bulgaristan üniversiteleri YÖK tarafından tanınmakta ve denkliği mevcuttur.

Bulgaristan’da EHSEM Üniversitesi’nde eğitim alma fırsatı sizleri bekliyor. Sınav şartı aranmayan bu üniversitemizde geleceğinizi inşa edebilir; hayallerinizdeki mesleğe kavuşabilirsiniz. İşletme, İşletme Enformatiği, Uluslararası İktisadi İlişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Lojistik Yönetimi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Turizm Yönetimi, Pazarlama ve Satış, Finans ve Muhasebe bölümlerinde lisans eğitiminizi tamamlayıp sınav stresi yaşamadan sınavsız üniversiteli olabilirsiniz.

Türkiye’de YKS sınavında başarılı olmadınız veya Türkiye’de Üniversite okumak istemiyorsanız Bulgaristan’da okumak istediğiniz üniversite ve programlara kayıt yaptırabilirsiniz. Herhangi bir sınava girmenize gerek kalmadan YÖK denkliği bulunan üniversitelerimiz de eğitim almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bulgaristan'da Lisans eğitimi fırsatlarını kaçırmayınız!

Bulgaristan’da Eğitim | Bulgaristan’da Üniversite