Varna Free Üniversitesi

Varna Free Üniversitesi

Varna Free Üniversitesi

Varna Free Üniversitesi, 1991 yılında kuruldu ve Bulgaristan’ın en büyük özel üniversitelerinden biridir. Sadece Türkiye’de değil dünyanın her ülkesinde denkliği mevcuttur. Erasmus değişim programı mevcuttur. Avrupa Komisyonunun eğitim kalitesi etiketleri olan DS Label, HR Logo sahibidir.
Varna Free Üniversitesi “nde yaklaşık 10.000 öğrenci eğitim görmektedir. Üniversite birçok öğrenci kulüpleri bulunmaktadır. Bünyesinde bulunan çeşitli kültür merkezlerini bulunmaktadır. Müfredat, uluslararası kabul görecek şekildedir. Uluslararası eğitim faaliyetlerinde aktif bir üniversite olup, çift diploma imkanı sunmaktadır. Varna Free Üniversitesi şehir içinde Avrupai bir üniversitedir. Ulusal akreditasyonu mevcuttur.

​İngilizce ve Akademik Hazırlık Eğitimi New Brand Sophia köprü programı (pathway) ile EHSEM Language School ‘da verilmektedir.

Lisans Programları Ücretleri:

Eğitim Dili: İngilizce / Yıllık Ücret: 4,000 Euro

İngilizce ve Akademik Hazırlık Eğitimi: 4,000 ( T.C. Vatandaşlarına : 3,850 Euro)

Lisans Programları :

  • Uluslararası İlişkiler & Hukuk
  • Dijital Ekonomi
  • İşletmecilik & Yönetim
  • Grafik Tasarım
  • Mimarlık
  • İç Mimarlık

Programlarda kontenjan sınırlaması vardır!

DANIŞMANLIK ve REHBERLİK ÜCRETİ POLİTİKASI: 

Sophia Academy BAELAC (Bulgarian Association of Educational & Language Agency Consultants)  üyesi bir kurum olarak derneğin her türlü politikasına riayet edeceğine dair taahhütte bulunmuştur. Bu taahhütlerden biri de Varna Free Üniversitesi ile alakalı  danışmanlık & rehberlik hizmeti verilen öğrenci adayları ve ailelerinden başvuru ve kabul harçları dahil 1,250 Euro dışında ekstra bir ödeme talebinde bulunulmayacağıdır.

Bulgaristan Varna Free Üniversitesi

Bulgaristan’da Üniversite | Bulgaristan’da Eğitim

Hemen Formu Doldurun