Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sophia Academy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; kurum kültürü, kalite anlayışı ve sorumluluklarını yerine getirme bilinciyle, Bulgaristan eğitim danışmanlığı sektöründe bir “ilktir” ve “marka”dır. Evrensel standartlara uygun bir kalite yönetim sistemi ile sürekli gelişme ve iyileştirme süreci içinde olan kurumumuz, standart ve mevzuatların belirlediği şekilde, öğrenci beklenti çizgisinin üzerinde hizmet üretmektedir. Bünyemizdeki danışman ve rehberler, sorumluluklarının bilincinde, deneyimli, katılımcı, teknolojiyi yakından takip eden, evrensel düşünen, yabancı dillere hakim üniversite mezunu kişilerdir. Şirketimiz, sektöründe takip edilen bir kurum olma yolunda evrensel değerlerden aldığı güçle emin adımlarla ilerlemektedir.

Aracılığımız ile alacağınız danışmanlık hizmetleri, kurumumuzun ve aynı zamanda Bulgaristan Eğitim Danışmanları ve Yabancı Dil Eğitim Kurumları Derneği kalite politikası güvencesi altındadır. Kurumumuz, Bulgaristan eğitim danışmanlığı sektöründe ki ilk ve tek sivil toplum kuruluşu olan Bulgaristan Eğitim Danışmanları ve Yabancı Dil Eğitim Kurumları Derneği kurucu üyesi olup, eğitim danışmanlığı ve rehberliği veren firmaların sağlayacağı kalite standartlarını belirlemiştir.

Biz, danışmanlarımızın şu kurallara uymasını garanti ederiz:

  • Tüm ulusal kural ve düzenlemelere riayet.
  • Gerekli olan tüm lisans, akreditasyon ve tescillere sahip olmak.
  • Uygulanmakta olan tüm ulusal ve uluslararası standart ve düzenlemeleri yerine getirmek.
  • Profesyonel ve güvenli çalışma ortamı sağlamak.
  • Öğrencinin asıl ilgi alanının dışına çıkılmadan tarafsız ve etik bilgi sunmak.
  • Öğrencilerin kayıt işlemleri bittikten sonra da kendilerine rehberlik ve danışmanlık hizmeti ve yardımı sunmak.
  • Finansal olarak sorumluluk sahibi olmak ve hizmetin çerçevesinin ne olduğunun taraflar tarafından kesin olarak doğru anlaşılmasını sağlamak için yeterince açık ve şeffaf olmak.

Bulgaristan’da Üniversite | Bulgaristan’da Eğitim