Hakkımızda

Neden mi Sophia Academy?

Sophia Academy Neden mi Kuruldu?
Cevabı basit.

Bulgaristan’ın en iyi üniversitelerinde eğitim kalitesinden ödün vermeden hizmet veren, size en yakın komşunuz, yanı başınızda bulunan, en ekonomik ve kaliteli eğitim destinasyona sahip, Bulgaristan’ı; bu ülkenin dünyaca ve Yükseköğretim Kurumu (YÖK) tarafından tanınan yükseköğretim yönetmeliğine göre, imkanlarını doğru ve profesyonelce sizlere sunmak, hakkettiği şekilde tanıtmak için kurulduk.

Bulgaristan’daki eğitim danışmanlık hizmetlerinin ehil kişilerce ve kurumlarca icra edilmesi, Türkiye Cumhuriyeti üniversite öğrenci adayları ve velilerinin liyakat eksenli hizmet alması gerektiğine inandığımız için kurulduk. Ve yaşadığımız işi sizlere aksettirmek için kurulduk.

Cevabı budur!

Sophia Academy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Vizyonumuz:

Yabancı dil öğrenmeyi bir gereksinim olarak gören ve Avrupai bir ortamda üniversite eğitimi almayı düşünen herkesi hedef kitlesi içinde gören, dinamik yapısıyla yeniliklerin öncüsü olarak hareket eden, Bulgaristan’da eğitim danışmanlığı konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir kurum olmaktır. Aynı zamanda, eğitim danışmanlığının, uluslararası iş dünyasında kabul gören standartlar ve etik davranış kuralları ile yürütülen bir meslek olarak tanımlanması, tanınması, belgelendirilmesi, iyileştirilmesi konusunda saygın, belirleyici ve güven sağlayıcı mesleki bir kuruluş olmak.

Bulgaristan'da Üniversite | Bulgaristan'da Eğitim