Franchising

Franchising

Temsilcilik ve Bayilik

Temsilci:

Halihazırdaki işine devam ederken mevcut sosyal çevresini kullanan ve yurtdışında eğitim almak isteyenleri Sophia Academy’ye yönlendiren ve bu kişilerin iletişim bilgi ve taleplerini Sophia Academy İstanbul merkez ofise ileten kişidir. Aktif çalışan temsilciler yılda en az 30,000-50,000 TL ek gelir elde ederler. Temsilci olunması ve bu paraların kazanılması için Sophia Academy’ye herhangi bir ücret ödenmez.

Şube:

Bir ofis açarak Sophia Academy marka tabelasını ofisinde asma yetkisi bulunan kişidir. Ofis açan ve marka tanıtımı yaparak bizimle aynı hedefe doğru koşan şube herhangi bir isim hakkı ücreti ödemez. Açılan ofis yurtdışı eğitim faaliyetleri dışında başka bir amaç için kullanılamaz. Şube sahibi bulunduğu şehirde tek bayi olur. Başka Sophia Academy ofisleri açılamaz. Şube sahibi bulunduğu şehirde lise ve üniversitelerle iletişimde olur, bölgesel tanıtım ve reklamlarını kendisi yapar ve tüm danışmanlık ve kayıt işlemlerini yürütür. Bu işi yapabilmek için dönemsel eğitimler Sophia Academy merkez ofis tarafından verilir. Bir şubenin yıllık net karı şehirden şehire değişmekle beraber 100.000 TL ile 200.000 TL arasındadır.

Ofis açma gücü bulunan ve eğitim danışmanlığını meslek olarak yapabileceğine inanan, sorumluluk sahibi kişilerin başvuruları değerlendirilir.

Sophia Academy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sophia Academy Türkiye Franchising

Temsilci ve şube adaylarında aranan özellikler:

1. Girişimcilik.
2. Başarı odaklı olmak.
3. En az üniversite mezunu olmak.
4. Sorumluluk bilinci sahibi olmak.
5. 18 – 50 yaş arasında olmak.

Bulgaristan'da Üniversite | Bulgaristan'da Eğitim