AB Transfer İstasyonu

Avrupa Birliği Transfer İstasyonu

AB Transfer İstasyonuna Hoşgeldiniz!

Bulgaristan’da mı okusam, Macaristan’da mı? Polonya’da başlayıp Hırvatistan’dan mı mezun olsam? Avusturya’da mı okusam yoksa Almanya’da mı? Bulgaristan’da başlayıp ABD’ye mi transfer olsam?

Bu sorularınıza en ekonomik ve doğru cevabı bulabilmek için AB Transfer İstasyonunda buluşalım! Sizlere doğru bileti temin edeceğimizden emin olabilirsiniz!

Sophia Avrupa Treni İstasyonu’na Hoş Geldiniz

Umarız İstanbul-Sophia yolculuğunuz güzel geçmiştir.

Sayın Yolcular,

Lütfen bilet türünüzü seçiniz! Seçerken de, yolculuğunuzda Sofya’nın son durak mı yoksa aktarma istasyonu mu olacağına dair kararı da Sophia Academy ile görüşünce alınız. Biz, Sophia Academy olarak Sophia istasyonunda sizleri bekliyor olacağız!

Bilet Türleri:

  • Dileyenler AB’nin en ekonomik ve kaliteli destinasyonu Bulgaristan’da kalabilir, dört yıl yaşar ve üniversite eğitimi alır,
  • Dileyenler Bulgaristan’daki akademik hazırlık eğitimi sonrası başka bir AB üniversitesinde eğitimine devam eder,
  • Dileyenler akademik hazırlık ve Bulgaristan’daki bir yıllık üniversite eğitimi sonrası başka bir AB üniversitesinde eğitimine devam eder.

Uyarı: Biletlerinizin süresi bir yıllıktır. Yolculuk tarihinizi değiştirmeniz için seyahat tarihinden önceki 6 ay içerisinde Sophia Avrupa Treni Yönetimine müracaat ediniz.

Bulgaristan’da Üniversite | Bulgaristan’da Eğitim